nav-left cat-right
cat-right

Nieśmiertelniki dla turystów!

Nieśmiertelniki dla turystów!

Wielu ludziom nieśmiertelniki, czyli niewielkie metalowe blaszki, na których umieszcza się podstawowe dane osoby je noszącej, kojarzą się przede wszystkim z armią. Rzeczywiście, pomysł na tworzenie i rozdawanie ludziom takich nieśmiertelników powstał właśnie w wojsku amerykańskim. Był to idealny sposób na szybką identyfikację żołnierzy poległych w walce lub tych, których rany uniemożliwiały rozpoznanie. Dlatego na nieśmiertelnikach umieszczano takie informacje, jak imię i nazwisko czy przydział wojskowy oraz podstawowe dane medyczne. Obecnie jednak nieśmiertelniki coraz bardziej podbijają salony i stają się modnym gadżetem chętnie noszonym przez celebrytów, sportowców, ale też zwykłych ludzi podczas wyjazdów.

Praktyczny nieśmiertelnik dla turysty

 

Co sprawia, że dwie niewielkie blaszki robią taką karierę? Przede wszystkim to, że są bardzo praktyczne. Skoro sprawdziły się w armii, mogą zdać egzamin także w codziennym życiu. Umieszczenie na nieśmiertelniku podstawowych danych identyfikacyjnych, danych medycznych czy numeru telefonu osoby, która należy powiadomić w razie jakiegoś wypadku sprawia, że często właśnie dzięki tej niewielkiej blaszce ratownicy medyczni skutecznie udzielają pierwszej pomocy i mogą szybko skontaktować się z rodziną osoby poszkodowanej w wypadku. Jednak nieśmiertelniki są wykorzystywane także w innych sytuacjach.

 

Używa się ich między innymi:

– jako zawieszki na bagaż,
– jako zawieszki na obroży psa,
– jako gadżetów reklamowych i promocyjnych,
– do wygrawerowania swojego motto życiowego,
– jako ciekawy element stroju, modny dodatek.
 

Skąd wziąć nieśmiertelnik?

Wraz z rosnącą popularnością nieśmiertelników rośnie też zapotrzebowanie na nie. Przed zakupem warto jednak sprawdzić, gdzie najkorzystniej zamówić taki nieśmiertelnik dla siebie i swoich najbliższych. Firmą godną polecenia jest niewątpliwie Engrave.pl. Nieśmiertelniki tutaj tworzone wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Firma oferuje też umieszczanie na metalowych blaszkach napisów z polskimi znakami, dzięki czemu dane są dokładniejsze i tylko oni posiadają możliwość wybijania polskich znaków!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>