nav-left cat-right
cat-right

Gdzie blisko na wakacje?

Gdzie blisko na wakacje?

Polacy nie muszą daleko wyjeżdżać na wakacje, by cieszyć się pięknymi widokami i przyjemnymi cenami – jednym z ulubionych wyborów na urlop dla każdego Polaka prędzej czy później staje się wyjątkowa w swoim rodzaju Praga. Nic dziwnego, bo zwiedzanie tego pięknego miasta w całości to wspaniałe przeżycie, którego Polacy nie potrafią sobie odmówić. Tu zamieszczamy niektóre z głównych atrakcji tegoż pięknego miasta.

Co najlepsze w Pradze?

 

Jedną z nich na pewno jest Most Karola. Być może słyszeliście o nic, ale nic nie da się porównać do przejścia po tym moście, gdy jesteś w tym wspaniałym mieście. To wspaniały zabytek, który Polacy wpisują w swój wakacyjny harmonogram, jeśli tylko wybierają się w tamte strony. Wzgórze Petrin i wieża widokowa najczęściej są kolejnym punktem w tym harmonogramie. Jest to widok, który warto zobaczyć, zwłaszcza, że oferuje najlepsze widoki na samo miasto. Będąc już na górze można odpocząć na chwilę – rozkoszując się piękną panoramą. Polacy uwielbiają zwierzęta, tym bardziej więc jeśli wybierają się na wczasy z całą rodziną odwiedzają także Zoo w Pradze. Jest to idealne i bardzo dobrze utrzymane miejsce. Zobaczyć tam można borsuki, niedźwiedzie polarne czy żółwie Galapagos. Przegląd jest naprawdę niesamowity, tą wizytą można się przenieść w jakiś sposób również i w inne miejsca na świecie.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>